אודותי - אורן בנקין

 

היי, נעים מאוד.
אני אורן בנקין, צלם.

 

אני צלם מקצועי שלא רק מצלם; אני חוקר את תחום הצילום, לומד, מעמיק, מתפתח ולומד מצלמים מקצועיים אחרים כדי לפתח

את היכולות המקצועיות שלי.
אני אוהב לעבוד עם אנשים, אוהב דינמיקה, אוהב לעזור לאנשים להרגיש נינוחים, ואוהב לעזור לתעד עבור אנשים

את הרגעים המיוחדים בחיים שלהם.

תפיסת העולם שלי היא שמכל אחד ומכל סיטואציה ניתן להוציא את המיטב בצילום על ידי היכרות מקדימה,

חיבור אישי בין המצלם והמצולם, והכנסת רגש לצילום;

כל אלה נותנים לנקודת המבט והאופי האישי של המצולם לצאת בתמונה בצורה הנאמנה ביותר למציאות.

שני צלמים שמהווים השראות שלי לאיכות ויצירתיות בצילום הם תומר יעקובסון והצלמת רותם שביט; תומר יעקובסון מהווה עבורי מנטור בנושא תאורה מעשית, ואני מקבל ממנו השראה ביצירתיות בעיצוב תאורה והתאמתה לאופי המצולם; רותם שביט מהווה עבורי השראה בנושא שימוש בתאורה טבעית בצילום הריון וילדים, תפיסת זוויות ורגעים מיוחדים במהלך הצילום.


האהבה שלי לנושא התאורה גורמת לי לחשוב כל הזמן על שימוש נכון בתאורה, עיצוב שלה, התאמה למצולם ולסיטואציה כדי ש"כוונת המשורר" תצולם בצורה מושלמת.
שימוש נכון בתאורה ובזוויות צילום מחמיאות מוציאות מאנשים תגובות חיוביות ומשחררת אותם; זה מעצים את הרגע ביצירת אופי מיוחד לתמונה שמתאים לאופי האמתי של המצולם.

בנוסף להיותי בוגר קורס תאורה מעשית, קורס צילום הריון ומשפחה וסדנת צילום ניו בורן פוזינג אני אוטודידקט ברוב השכלתי בצילום; וכך עם מצלמת הסטילס שלי, עדשות איכותיות וציוד עיצוב תאורה מגוון אני מסוגל להביא את עצמי ואת כל הציוד שלי לכל מקום בו אני מתבקש לצלם.

 

אשמח לעמוד לשירותכם, לצלם את הרגעים הקסומים שלכם:
צילומי הריון, צילומים משפחתיים, צילומים עסקיים, צילום בוק בת מצווה / בר מצווהצילומי אירועים, צילומי עיצוב פניםצילומים אומנותיים, צילומי בוק