צילומי הריון

צילומי הריון (שבוע 28-34, כשמדובר בתאומים שבוע 25-28) בביתך או בכל לוקיישן אחר לבחירתך (סגור או פתוח).

 

הצילומים מיועדים לנשים בהריון שרוצות להנציח את רגע הקסם של הריונן בתמונות מחמיאות שמוציאות את אופי ההריונית האמתי, ומחברות אותן לתקופה המיוחדת הזאת בחייהן.

 

במסגרת צילומי הריון נתחיל משיחת הכנה שלי אתך, עוד לפני הצילומים (טלפונית או אישית).

ביום הצילומים עצמו אגיע אליך. את תבחרי את פרטי הלבוש, אביזרים ואת סביבת הצילומים המועדפת עליך.

אם הצילומים לא יתקיימו בביתך, נגיע יחד ללוקיישן הנבחר.

הצילומים יחלו תוך כדי שיתוף פעולה אתך בבחירת פוזיציות שונות, זוויות צילום, ומיקומים שונים ברחבי הסט, הפסקות ומנוחות לבקשתך.

 

שבוע לאחר סיום הצילומים תקבלי קישור עם שם משתמש וסיסמה אישיים, בעזרתם תוכלי לבחור מספר תמונות לטובת עריכה מתוך כל התמונות שצילמתי.

כשבוע לאחר סיום בחירת התמונות תקבלי קישור נוסף, להורדת התמונות הערוכות שנבחרו.
במידה ובחרת לקבל גם אלבום דיגיטלי, התמונות הנבחרות יישלחו להדפסה באלבום דיגיטלי מעוצב.

 

המיוחד בצילומי הריון אלה הוא הקשר אתך עוד בשלב בחירת אופי הצילומים, סגנון הלבוש, מידת חושפניות הלבוש (מלבוש מלא ועד לעירום אומנותי).

 

כל דבר שתרצי להוסיף לצילומים (חיית מחמד, קרוב משפחה, עצם דומם) יילקח בחשבון, כמו גם בחירת מיקום הצילומים (ביתך, מיקום חיצוני פתוח כמו שדות או פארקים, מיקום חיצוני סגור כמו מבנים שונים ישנים או מודרניים).

 

הקשר ממשיך גם במהלך הצילומים באינטראקציה רציפה לגבי מידת התאורה, זוויות הצילום, שינוי מיקומים והצעות לפוזיציות נוספות גם מצדי וגם מצדך.

הצילומים יעניקו הרגשה של חיבור חזק לחוויית ההיריון, התיעוד שלו, הקשר הנינוח איתי בזמן הצילומים תורם לאווירה הנינוחה ומאפשר לה להיות מוקרנת בתמונות.

 

חלק חשוב ממטרת הצילומים הוא להעניק לך תחושת ביטחון עצמי גבוה, חוזק נפשי, והרגשה חיובית לגבי הגוף שלך בכלל, והגוף ההריוני שלך בפרט.

בסופו של דבר צילומי הריון מעצימים אותך בתקופת ההיריון וגם לאחריו.

 

 

צפו בגלריות צילומי הריון

קיראו עוד על צילומי אירועים
קיראו עוד על צילומי ילדים/משפחה
קיראו עוד על צילומי בוק מקצועי